Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Школа Майбутнього» - це ліцензована школа з поглибленим вивченням іноземних мов.

В школі створенаатмосфера для духовного, інтелектуального, емоційного, соціального та фізичного розвитку дитини в контексті християнського світогляду.

У 2020-2021 навчальному році в ЗЗСО «Школа Майбутнього» навчаються учні 1-2 класів. Триває набір дітей у 1-3 класи. З січня 2021 року відкривається 3 клас.

В ЗЗСО «Школа Майбутнього» створені безпечні умови для навчання та відпочинку дітей: обладнані класи, м’які куточки, застосування інтерактивних технологій, їдальня, заняття на відкритому повітрі, екскурсії.

 Також на базі ЗЗСО «Школа Майбутнього» проходять наступні курси:

  • Курси вивчення англійської мовипроводяться за навчально-методичним комплексом «Family and Friends» від видавництва «Oxford University Press», a також додаткова година розмовної англійської мови за програмою English of tomorrow (speaking).
  • Курси підготовки до школи для майбутніх першокласників - проходять двічі на тиждень по 1,5 години з перервою: 45 хвилин з вчителем початкових класів і 30 хвилин з вчителем англійської мови. На курсах підготовки до школи майбутні першокласники вивчають такі предмети: читання, письмо, математика, логіка, розвиток мови, англійська мова.

 ЗЗСО «Школа Майбутнього»  планує відкрити такі напрямки:

  • Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів.
  • Очне навчання для учнів 4 класів.
  • Очне навчання для учнів середньої і старшої школи (5-11 класи).

 Ми створюємо майбутнє!

НАШІ КОНТАКТИ

Приватний заклад загальної середньої освіти I – III ступенів «Школа Майбутнього»

м. Слов’янськ, вул. Одеська, 30

Директор: - 050 81 49 203 Світлана Дмитрівна.