"Школа Майбутнього" запрошує учнів 1-3 класів на навчання в 2021-2022 році!

Обравши навчання в "Школі Майбутнього", ви обираєте:

* Безпечне середовище. В нашій школі Ваші діти не зустрінуться з булінгом, цькуванням, образами з боку вчителів, в нашій школі заборонено паління, і ми ревно слідкуємо за емоційною і моральною чистотою колективу школи.

* Україномовно-англомовне середовище. В нашій школі весь колектив розмовляє виключно українською, або англійською мовами. Знаходячись в такому середовищі, дитина швидко вивчає розмовну мову, що дає їй змогу висловлювати думку, розуміти прочитане та легше оволодівати навчальним матеріалом. Ми приділяємо багато уваги англійській мові, тому урок англійської у нас щоденно, а навчання проводиться з Оксфордською програмою поглибленого вивчення мови, що звільнить Вас від фінансових та часових витрат на додаткові курси з англійської мови.

* Навчання дітей в малих групах до 12 дітей. В нашій школі забезпечується індивідуальний підхід до розвитку кожної дитини, що неможливо реалізувати без поділу дітей на малі групи. Максимально можлива кількість дітей в класах "Школи Майбутнього" - 12. Це дозволяє вчителю на кожному уроці приділити максимум уваги кожній дитині і підібрати завдання, згідно того рівня, на якому дитина знаходиться сьогодні, щоб допомогти їй піднятися на наступний рівень. Для нас вкрай важливо, щоб кожна дитина, яка навчається у нас, максимально розкрила свій потенціал і досягла успіхів в оволодінні науками.

* Навчання на основі Біблійних цінностей. Ми впевнені, що жодні знання не зроблять дитину щасливою, якщо вона не має чітких моральних цінностей. Тому ми вчимо дітей основам християнської моралі у відношеннях один до одного: ми починаємо кожен день з молитви і кожен тиждень викладаємо дітям урок християнської етики, згідно з програмою Міністерства Освіти України.

Якщо у Вас є питання щодо навчання у "Школі Майбутнього", або Ви вже вирішили, що наша школа - це саме те, що потрібно Вашій дитині - телефонуйте: 0501028234.