Вам цікаво, чим займаються діти в «Школі Майбутнього»?

Звісно, вони вчаться! Але навчання – це не тільки сидіння за партою.

Протягом останніх тижнів, наші учні, окрім оволодіння новими знаннями і компетентностями, активно проводили позакласні години спілкування!

Спершу наші учні відвідали скалодром в спортивному корпусі Донбаського Державного Педагогічного Університету. Це були неймовірні 1,5 години під керівництвом досвідчених викладачів університету. Вгору-вниз і так по колу на різних трасах. Здавалось, діти можуть займатися цим процесом нескінченно! Додому всі пішли щасливі, трохи втомлені і з купою нових вражень!

Оскільки наші першокласники закінчили вивчення всіх літер, ми всією школою відвідали Центральну Бібліотеку. Діти зареєструвалися в бібліотеці, поспілкувалися і кожен обрав собі книгу, яку він прочитає. Сьогодні книги вже відправились додому – в бібліотеку, а маленькі дослідники вже питають, коли вони зможуть обрати собі наступну книгу. Ми дуже раді спостерігати за тим, як діти з кожним днем опановують нові знання і захоплюються цим процесом!

А скільки емоцій було після відвідування Краєзнавчого музею! «Там справжні кості мамонта!!!» - зустріла дитина маму після школи. Про все, що вони побачили і почули в музеї, діти розповідали ще тиждень вдома, а також у них з’явилася спільна тема для спілкування в класі, бо шкільне життя – це гарна школа соціалізації і вміння дружити і спілкуватись з однолітками.

Школярі активно готуються до весняного міжнародного конкурсу «Колосок», дізнаючись нові цікавинки про навколишній світ.

А ще ми відсвяткували день народження нашої березневої другокласниці, зробивши урок фізкультури по-святковому активним!

Кожен день, ідучи в школу, діти знають, що сьогодні буде щось нове і цікаве – і завжди ідуть з задоволенням від зустрічі один з одним.

А ми з задоволенням зустрічаємо учнів у школі. І все, що ми готуємо для дозвілля дітей, ми готуємо з розумінням найголовнішого: ми створюємо майбутнє!