Шість років тому на світ народилось маленьке Чудо. Це було Щастя для батьків, яке приносило радість кожному їх дню на землі. Маленьке Щастячко спочатку – вправно їло і часто спало, а ще – захоплено пізнавало світ. З кожним роком знань ставало все більше, і підростаюче Щастя розвивалось і змінювалось, поглинаючи, наче губка, не тільки знання, але й атмосферу свого оточення.

І ось настав дуже хвилюючий момент для батьків – маленьке Щастячко ось-ось стане Першокласником. Він буде розширювати свої знання, вчитись і розвиватись, кожен день спілкуватись з однолітками і вчителями, продовжуючи, наче губка, поглинати атмосферу вже нового оточення.

Обираючи школу, ми обираємо шлях і майбутнє наших дітей. Школа дає не тільки знання – дитина більшість часу проводить у школі, тож, тепер наш Першокласник формується тим оточенням, яке ми обрали для нього.

Чи купляємо ми дитині свідомо некорисну їжу тільки тому, що для нас це зручно? Чи ми приділяємо час на те, щоб приготувати смачну корисну їжу задля здоров’я дитини сьогодні і в майбутньому?

Перед кожним з нас стоїть вибір, і, заради майбутнього нашого міста, заради майбутнього Ваших дітей, зробіть цей вибір виважено, пам’ятаючи, що вибором школи, вчителя, оточення дитини ми створюємо майбутнє.